Pravidla klubu

​​Epic bude jen tvůj, budeš-li se řídit těmito klubovými pravidly

 1. Vstup do klubu je jednorázový a tvůj náramek neumožňuje opakovaný vstup do klubu, pokud z něj odejdeš. Pro další vstup je nutné si zakoupit další vstupenku.
 2. Pásku si nech na ruce dokud neodejdeš z klubu. Turnikety při východu tě pustí ven z klubu až po pípnutí kódu z tvého náramku.
 3. Vstup se zbraněmi je zakázán. Pokud u tebe najdeme zbraně, do klubu tě nevpustíme.
 4. Držení a prodej drog jsou zakázány. Pokud u tebe najdeme drogy nebo poppers, do klubu tě nevpustíme. V případě zjištění prodeje drog přivoláme policii.
 5. Vstupem do klubu souhlasíš s možným prohledáním od našeho security týmu.
 6. Vstup je povolen pouze osobám starším 18 let. Při vstupu od tebe můžeme žádat občanský průkaz a v případě potřeby tě do klubu nevpustit.
 7. Vyhrazujeme si právo nevpustit do klubu lidi pod zjevným vlivem alkoholu a/nebo drog.
 8. Základem je dobrá zábava. V příjemné, přátelské atmosféře a s ohledem na všechny hosty. Je jedno, jakého jsou pohlaví, národnosti či barvy pleti. Je jedno, kolik je jim let, jakou hudbu nebo náboženství uznávají a koho milují. Nebudeme tolerovat agresivitu, násilí ani nesnášenlivost v jakékoliv podobě.
 9. Abychom ochránili svobodu našich hostů, je striktně zakázáno jakékoliv focení ke komerčním účelům bez předchozí dohody. Fotky ti udělá náš vlastní fotograf.
 10. Dress code - casual
  Do klubu EPIC nebude umožněn vstup návštěvníkům v:
  - sandály
  - šlapky
  - tepláky
  - krátké kalhoty (muži)
  - tílka (muži)
  - plavky
  - špinavé oblečení
 11. Batoh nebo větší tašku si odlož do šatny. Nenechávej si ale v šatně žádné cennosti. Za případné ztráty nezodpovídáme.
 12. V klubu je povolená pouze konzumace alkoholu zakoupeného přímo v Epicu. Hlavní je pít s rozumem a určitě potom neřídit!
 13. Pokud to uznáme za vhodné (např. když v klubu usneš), máme právo tě kdykoliv poslat domů.
 14. Nesnaž se dostat se na pódium. Jedině že bychom tě k tomu vyzvali.
 15. Prodej vstupenek končí hodinu před zavřením klubu.
 16. Odcházej z klubu v klidu a tiše, ať nevzbudíš naše sousedy. I když chápeme, že po EPICké noci to může být těžké…
 17. Pokud nedodržíš nebo porušíš některé z těchto pravidel, naše security tě požádá abys opustil klub bez nároku na vrácení vstupného