O klubu

Epic je nejmodernější multižánrový hudební klub v Praze se zaměřením na elektronickou klubovou hudbu. Najdete nás v podzemí na ulici Revoluční 3, jen kousek od Dlouhé. Plocha 2 500 m2 je rozložena na třech patrech, z nichž dvě jsou určena pro hosty a jedno tvoří technické zázemí.

Ta největší DJská jména to vždy rozpálí v hlavním velkém sále, o jejichž pitný režim se staráme u čtyř barů. Kdo se nebojí výšek, má na hlavní stage výhled z galerie v patře, kde je VIP zóna. Tam samozřejmě vede samostatný VIP vstup. Ten nejlepší zvukový i vizuální zážitek zabezpečuje světový zvukový systém L-Acoustics K2, přes 100 m2 LED obrazovek P 3,9 a nejmodernější světla.

Pokud jsi skutečný party animal, určitě se ti vyplatí mít naši EPIC CARD. Dáme ti jedinečné benefity, připravíme vždy nové akce a limitované nabídky. Více zde

Partneři klubu

Kdo stojí za Epic? Své síly a dlouholeté zkušenosti pro tento projekt spojily společnosti Medusa Group a Ministry.

MEDUSA GROUP vznikla v roce 2003 otevřením legendárního podniku Medusa pod Michalskou bránou v Bratislavě. Postupně se stala lídrem v oblasti gastronomie a nočního života města. Časem otevřela další provozy na Slovensku, v Praze a ve Vídni. Pokud máš chuť na asian fusion, jistě tě potěší zástavka v bratislavské pobočce celosvětově známé sítě wagamama. Zasytit se domácí pastou můžeš v síti osmi mediteránských restaurací Primi a Kubu a ten nejlepší steak si dopřeješ v brazilské restauraci Rio. Jako na dovolené v Itálii se budeš cítit v tratorii La Pala a žízeň uhasíš unikátním pivem Klubovňácka 11° v síti piváren Klubovňa. Gastronomický orgasmus zažiješ v Medusa Restaurant & Club v centru Vídně. Legendou na bratislavské party scéně je klub Trafo a praví rockeři tančí na baru v Barrocku. Ti nejstylovější lidé to roztáčejí v Le Clubu. Byznysmeni se najedí v samoobslužných kantýnách Presto a zaměstnanci fabriky Volkswagen Slovakia mají o stravu také postaráno. Medusa Group má i vlastní eventovou divizi a momentálně zaměstnává přes 1 400 lidí v 45 provozech. Více o Medusa Group zde.

MINISTRY provozuje legendární kluby a zároveň je světovým poskytovatelem profesionálního ozvučení, osvětlení a laserů. Kluby Ministry of Fun v Banské Bystrici a Zvolenu jsou na světě již 15 let a sbíhají se do nich pravidelně lidé nejen z okolí, ale i ze sousedních zemí. Vždyť za správnou party to není nikam daleko! Zvlášť když ti celou noc naživo hraje takový Hardwell, Paul van Dyk, Nervo, Don Diablo a jiní machři. Už přes 20 let funguje Ministry Rental Service, který obstarává třeba Transmission a Magnetic Festival v Praze a podílel se i na akcích jako Sziget (Maďarsko), Ultra Europe (Chorvatsko), Transmission (Bangkok, Melbourne). Více o Ministry zde.

Šatny

Oblečení nebo tašky či batohy si můžeš na vlastní zodpovědnost uschovat v naší šatně. Pokud najdeš něco, co není tvoje, odevzdej nám to v šatně. Karma ti to vrátí. Před odchodem z klubu si nezapomeň své věci vyzvednout. V případě potřeby kontaktuj oddělení ztrát a nálezů.

Ztráty a nálezy