Brooks - Rozhovor

Ahoj, Brooksi, díky za Tvůj čas! Pověz nám, jak dlouho už jsi DJem, kdy jsi začal?
Experimentoval jsem s beaty už v pubertě. Můj příběh začal v bratrancově sklepě, kde jsme se spolu motali kolem DJingu a kde mi předvedl produkční techniky na svém počítači. Rozhodl jsem nebýt pouhým DJem a zcela vážně jsem začal produkovat. Bombardoval jsem své oblíbené producenty s mými songy, samozřejmě až jsem nabyl dojmu, že jsem dorostl do určité hudební úrovně.

Spolupracoval jsi s Martinem Garrixem – jak jste se dali dohromady?
S Martinem jsme přátelé už nějakou dobu, už od té chvíle, co jsem mu před lety začal posílat své první výtvory. Chatovali jsme o produkci přes skype, až jsme dospěli k názoru, že by bylo fajn dát něco dohromady. Tak vznikl náš track Byte. Byl to postupný proces, kdy jsme si dávali navzájem vědět o své práci.

Co plánuješ do konce letošního roku?
Umírám touhou mluvit o všem, co připravuji. Zkraje roku jsem byl trochu v pozadí, plánoval jsem pořádný rozjezd v průběhu léta. Na Martinově labelu STMPD jsem právě vydal song Lynx. A to je jen začátek. Těšte se na vysokoenergetické beaty.

Který svůj track máš nejradši?
Dobrá otázka. Myslím, že můj aktuální favorit je Like I Do s Davidem Guettou a Martinem Garrixe, prostě proto, že celá věc proběhla tak hladce a navíc mám pocit, že v tom songu můžete slyšet přínos nás všech. Byla to jedna z těch kolaborací, do které každý přinese svou trochu magie a vy si o ní řeknete: super, že to vyšlo!

Které své vystoupení považuješ za životní?
Je dost těžké vybrat ze všech jen jedno, protože mnohá mě poznamenala tak či onak. Pokud bychom mluvili o poslední době, obrovsky jsem si užil World Club Dome v Německu. V německé komunitě je speciální typ taneční energie, ne jen tak ledajaký. Měl jsem pocit, že pařím s nimi.

Nedávno jsi byl v Česku, jak se Ti u nás líbilo?
Určitě! Hrál jsem v Epicu minulý měsíc a bylo to bezva. Na tu show jsem se nějakou dobu těšil, Praha se mi moc líbí a v klubu byla super atmosféra. V Praze bují jeden z nejlepších nočních životů v Evropě – počet eventů se nezmenšuje a byl jsem rád jeho součástí. Díky za to!

Chceš svým českým fanouškům něco vzkázat?
Ještě jednou, díky za úžasnou show v Epicu! Rozbili jsme to tam. Mezi mé největší fanoušky patří několik Čechů a bylo super je tam vidět!

Celý rozhovor si přečtete na Housemagazine.cz