Vychutnej si noc v klubu na maximum díky Epic Card

Chceme, aby sis noc u nás v klubu užíval skutečně na maximum. O skvělou hudbu a nezapomenutelnou atmosféru nebude nouze, ale my víme, že chceš víc. Právě proto jsme pro tebe připravili jedinečnou věrnostní kartu EPIC CARD do mobilu. Díky ní získáš přístup k exkluzivním výhodám pouze pro držitele karet, budeš informován o všech důležitých novinkách, a navíc tě čekají různé speciální akce a soutěže. Bude to tvůj nejlepší partner pro divoké noci v klubu a rozhodně ti nikdy neřekne ne.

JAK ZÍSKÁŠ EPIC CARD?

Je to opravdu snadné! EPIC CARD do svého mobilu může získat každý, stačí jen pár kliků a kartu ti obratem zašleme. A co je nejlepší? Celá registrace je úplně zdarma!

JAK EPIC CARD FUNGUJE?

Po registraci ti pošleme EPIC CARD na e-mail ve formátu JPEG. Můžeš si ji uložit a mít ji tak vždy u sebe ve svém mobilu. Žádná fyzická karta, kterou bys musel tahat v peněžence. Pro případ, že máš iPhone, bude součástí e-mailu také soubor pro Wallet. To je aplikace, kterou už máš nainstalovanou ve svém iPhonu, takže do ní stačí jen přidat kartu. Při návštěvě klubu si nech před každou platbou kartu načíst personálem. Šance získat některé ze speciálních výhod tak budou ještě větší.

 

JAKÉ VÝHODY S EPIC CARD ZÍSKÁŠ?

Kromě exkluzivních výhod pro první registrované je pro tebe připraveno množství speciálních akcí a soutěží. O nich tě budeme informovat prostřednictvím newsletteru nebo SMS. Na které speciální akce se můžeš těšit?

PRODUKTY ZDARMA

PRODUKTY ZA SPECIÁLNÍ CENU

SLEVY NA VYBRANÉ PRODUKTY

1 + 1 AKCE

EXKLUZIVNÍ 24 HODINOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

SLEVY NA VSTUPENKY

A MNOHO DALŠÍHO

 

Zaregistruj si svou kartu již dnes a užij si výhody.

Registrace